Näojooga eratunnid

Näojooga eratunnis keskendume sinu soovidele ja vajadustele. Kõigepealt kuulan, mida sa saavutada soovid ja seejärel vaatame üle sinu harjumused ja elustiili. Juba väikeste muudatustega saab päris palju korda saata.

Tunnis teeme läbi just sinu näo probleemsetele kohtadele vajalikud näojooga harjutused, koju saad kaasa soovitused ja personaalse harjutuste kava.

Kirjutan sulle kiiresti vastu, pakun välja kohtumise aja ja saadan mõned täpsustavad küsimused. Samuti palun sul saata otse- ja külgvaates foto endast. Nii saan tunni sinu jaoks põhjalikult ette valmistada.

Hind

1-tunnine kohtumine 60 € Osta
3 tunniajast kohtumist 155 € Osta

Kohtumised toimuvad Zoomis. Kui soovid silmast silma kokku saada, lisandub tunnihinnale ruumi rendi tasu.

 

Soovitused foto tegemiseks

Enne kui tööle asume, tee endast kindlasti foto! Ka mulle ei tundunud selle tegemine tähtis, aga tegelikult näeb kaht fotot kõrvutades muutusi kõige paremini. Küll näed, et isegi su rüht on kahel pildil erinev.

Enne ja pärast tehtud fotol võiks olla ühesugune, võimalikult hea valgus. Sellel, kas kannad meiki või mitte, vahet ei ole, peaasi, et oleksid piltidel ühtmoodi – meigitud või meikimata.

Muide, muutused toob kõige paremini välja mustvalge foto.Kontakt

Kui vajad abi sobiva teenuse valimisel, soovid mõne teenuse kohta rohkem infot või tahad end eratundi või kursusele registreerida, võta julgesti ühendust aadressil anneli@naerataminuga.ee või helista telefonil 56616948.