Kui palju aega kulub näojooga harjutustele päevas?

Keskmiselt 15 minutit. Kiiremate tulemuste saavutamiseks 2 korda päevas 10 minutit.

Kui tihti peaks näojoogat tegema, et näha tulemusi?

Järjepidevus annab paremaid tulemusi. Soovitan harjutada iga päev, kasvõi natukene.

Kas on parem teha iga päev mõned harjutused või kord nädalas pikalt?

Kõige parem on harjutusi teha regulaarselt, lühikeste, 10–15-minutiliste seanssidena. Kui saad harjutusi teha harva, näiteks ainult kord nädalas, siis tee ikkagi ainult 10–15 minutit korraga, sest näolihased on õrnad.

Kui kaua läheb aega enne, kui näen tulemusi?

See on väga individuaalne. Tulemused sõltuvad praktiseerimise järjepidevusest, sinu omapärast, vanusest ja elustiilist. Harjutuste mõju on sageli tunda koheselt. Esimesi tulemusi võid näha juba 2 nädala pärast, samas võib selleks kuluda ka 1,5–2 kuud.

Kas ma olen liiga vana, et alustada näojoogaga?

Vanus ei ole takistuseks näojoogaga alustamiseks. Ka vanemas eas saab tegeleda näojoogaga ning saada tulemusi ja kasu.

Kui noorelt võib alustada näojoogaga?

Vananemisprotsess algab 20ndate teises pooles, kui ilmnevad esimesed peened kortsukesed. Soovi korral võib siis juba alustada, et saaksid teadlikumaks oma näost ja õpiksid ennetama enneaegse vananemise märke.

Kas näojoogaks on vaja spetsiaalseid vahendeid?

Näojoogaks on vaja ainult lauapeeglit, mis asetseb näo kõrgusel, et saaksid end vaadata otse ja sirges isteasendis.

Olemas on ka eraldi tehnikad näorulliku ja gua sha kiviga, samuti mikronõelumise tehnika, mida võid hiljem soovi korral juurde õppida.

Kas näojooga võib teha kortse juurde?

Tehes harjutusi õigesti, aitab näojooga kortse ennetada ja olemasolevaid vähendada. Oluline on olla õrn oma näoga ja järgida õiget tehnikat. Alguses tuleks harjutusi teha kindlasti peegli ees.

Kas võib näojoogat teha kui olen teinud Botoxit?

Konsulteeri spetsialistiga, kes tegi Botoxi süsti. Ta annab juhised vastavalt sinu individuaalsele olukorrale. Harjutused aitavad Botoxi mõju kiiremini eemaldada.

Küll aga saab harjutusi teha teistele näo piirkondadele. Kui Botoxi mõju kaob, saad juurde lisada ka selle piirkonna harjutused.

Mis juhtub, kui lõpetada näojooga tegemine?

Lühiajalise praktiseerimise katkestamisel kaovad saavutused rutem,  pikemaajalise tegemise katkestamisel hakkavad saavutused vähehaaval vähenema. Samamoodi nagu kehatreeningute lõpetamisel. Kontakt

Kui vajad abi sobiva teenuse valimisel, soovid mõne teenuse kohta rohkem infot või tahad end eratundi või kursusele registreerida, võta julgesti ühendust aadressil anneli@naerataminuga.ee või helista telefonil 56616948.