Imeline vesi – tervendav eliksiir

Päeva on hea alustada imelise rituaaliga – vee joomisega. Kas oled proovinud hommikuti nautida 1-2 tassi värsket vett või hoopis tassi kuuma vett? Vesi on tõeline eliksiir, mis aitab kaasa keha ärkamisele ja niisutab nahka seestpoolt.

Erilise tähtsuse saab vesi ka näojooga harjutuste eel ja järel. Vesi aitab välja viia jääkaineid ning hoiab naha niisutatuna. Keskpäeva saabudes võib vesi olla abiks väsimuse vastu või ka ärevuse korral. Kui kipud päeva jooksul palju näksima ja isud ei saa otsa, siis proovi lahenduseks hoopis vett. Mõistus rahuneb ja keha lõdvestub.

Ära unusta veejoomise harjumust terve päeva jooksul. Eriti pärast kohvi või teed on oluline juua sama kogus vett, et hoida keha tasakaalus. Ja enne magamaminekut võib tass kuuma vett aidata sul rahulikult uinuda. Vesi – imeline jook, mis leiab alati tee õigesse kohta.

Meie keha koosneb suures osas, ligikaudu 60% veest. Tasakaalu säilitamiseks peame hoolitsema selle eest, et keha oleks piisavalt hüdreeritud. Vee kogus on aga individuaalne, keskmiselt 1-2,5 l päevas. Kui oled juba harjunud regulaarselt vett jooma, annab keha sulle alati märku janutundega kui oleks vaja varusid täiendada.

Kui soovid veele elusust juurde lisada, lisa värske sidruni mahla. Sidrun muudab vee maitsvamaks ja aitab ka keha puhastada. Pigista sidrunist mõni tilk või lausa poole sidruni mahl, nii nagu sulle sobib. Veele võib lisada ka kosutavat mett. Mõõdukas mee lisamine võib kaasa aidata kaalulangetamisele.

Peale vee joomist tunned lõdvestust, väsimus väheneb ja energia suureneb. Kui veejoomine saab osaks igapäevarutiinist, paraneb seedimine, nahk muutub tervemaks ja elastsemaks ning silmaalune nahk sileneb. Enesetunne on rõõmsam ja naeratus leiab tee sinu näole.

Tekita vee joomisest uus hea harjumus ja naudi imelise eliksiiri mõju oma kehale!Kontakt

Kui vajad abi sobiva teenuse valimisel, soovid mõne teenuse kohta rohkem infot või tahad end eratundi või kursusele registreerida, võta julgesti ühendust aadressil anneli@naerataminuga.ee või helista telefonil 56616948.