Kursus `Koge näojooga üllatavat mõju`

Nagu kõigi praktikatega, saab selle mõjust õige maitse kätte alles sellega ise tegeledes. Ja ma võin kinnitada, kui oled kord selle tulemusi enda peal näinud, saab näojoogast sinu elustiili osa.

Näojooga kursusel õpid oma nägu põhjalikult tundma piirkondade kaupa. 6 nädala vältel toimub 6 teematundi, milles võtame lähemalt ette otsmiku, silmad, põsed, suu, nina-suujoone, lõuajoone ja kaela.

Kõigepealt teadvustame selle piirkonnaga seotud harjumusi. Seejärel teeme spetsiaalseid pingeid vabastavaid ja lõpuks toonust tõstvaid harjutusi. Lõdvestame üle töötavaid ja äratame uinuvaid lihaseid. Pinged lõdvestuvad, näolihaste toonus ja verevarustus paranevad.

Kursuse tulemusena on su nägu värskem, säravam ja noorema ilmega. Suurenenud enesekindluse ja rõõmsama olemise saad pealekauba.

Kursus toimub Zoomis.

Kursuse kestus: 6 nädalat

Tunnid toimuvad: kord nädalas, 60 minutit.

Kursust saab järgi vaadata 2 kuud.

Hind: 75 €

Järgmine kursus: mais, kuupäevad on täpsustamisel

Kui soovid kursust saalikursusena enda grupile sinu ruumides, saame ka seda korraldada. Võta 12 sõpra kokku ja kohtume!Kontakt

Kui vajad abi sobiva teenuse valimisel, soovid mõne teenuse kohta rohkem infot või tahad end eratundi või kursusele registreerida, võta julgesti ühendust aadressil anneli@naerataminuga.ee või helista telefonil 56616948.