Kriya hatha jooga grupitunnid

Tunned, et tahaksid end regulaarselt liigutada ja venitada, kuid pole seni õiget trenni leidnud?

Tule kriya hatha joogasse!
Kriya hatha jooga, eelkõige 18 põhiharjutust, korrastab füüsilise keha. Harjutusi sooritatakse aeglaselt, süvenenult, nende vahele jäävad lõdvestused. Lisaks õpitakse kriya hatha jooga tundides lihtsamaid puhastavaid ja tasakaalustavaid hingamistehnikaid. Kriya hatha jooga praktiseerimise loomulikuks kaasnähtuseks on parem teadvustamine, oma keha parem tundmine, vähem stressi, hea tervis ja üldine tasakaalukus.
Need harjutused vähendavad tuntavalt kehapingeid, suurendavad painduvust ja mõjuvad hästi enesetundele. Pärast tundi oled otsekui uuesti sündinud!

Mida me tundides teeme?

Minu kriya hatha jooga tunnid on leebema ja uuriva lähenemisega.

Teeme soojendavaid, rühti parandavaid, toonust tõstvaid ja üldiseid teraapilisi harjutusi. Järk-järgult omandame kriya hatha jooga tervikliku tervendava 18 harjutuse kompleksi. Praktiseerime joogalikku hingamist ehk pranayama’t ning kasutame teadmisi joogateraapiast – aktiivset venitust ja koospingestamist, et vabastada stressist põhjustatud pingeid.

Tunnid sobivad nii alustajale kui ka kauem praktiseerinud joogasõbrale! Harjutuste raskusastme saad ise valida.

Asukoht: Tallinn, Weizenbergi 20/1, 3. korrus
Toimumise aeg: kolmapäeviti kell 17:30–19:00


Kuutasu
: 55 €
Ühe tunni tasu: 15 €

Tule tundi ja muuda oma enesetunnet!

Ootan Sind!

Võta ühendust


Kontakt

Kui vajad abi sobiva teenuse valimisel, soovid mõne teenuse kohta rohkem infot või tahad end eratundi või kursusele registreerida, võta julgesti ühendust aadressil anneli@naerataminuga.ee või helista telefonil 56616948.